« راهنمای عضویت و ثبت نام »

 

 عضویت رایگان:

 برای عضویت به منوی «عضویت» رفته و فرم درخواست عضویت را پر و ارسال نمایید. اطلاعات شما بررسی و حساب کاربری شما توسط گروه پشتیانی سایت ساخته شده و به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این روند ممکن است تا یک هفته بطول بینجامد.

  توجه: لطفاً نام و نام خانوادگی خود را با فونت فارسی وارد نمایید.

  توجه داشته باشید که عضویت شما در آکادمی به معنی ثبت نام در دوره های مقدماتی و تخصصی نیست. با عضویت در آکادمی، فقط امکان دسترسی به برخی از ویدئوهای عمومی را خواهید داشت. در صورت تمایل به ثبت نام در دوره های آکادمی ادامه این مطلب را بخوانید.

 

ثبت نام در دوره های آکادمی:

 

 پیش نیازها و نحوه ثبت نام در دوره های آکادمی:

 

 1-  ابتدا باید عضو آکادمی شده باشید(مرحله بالا)،

  2- درخواست ثبت نام خود را از طریق سایت برای ما ارسال نمایید. ( بخش «حساب کابری من» ← ثبت نام در دوره ها)

  3- تقاضای ثبت نام شما در آکادمی بررسی خواهد شد و در صورت تایید نهایی، ایمیلی حاوی اطلاعات حساب آکادمی برای شما جهت واریز "حق عضویت دوره ای" ارسال می گردد.

  4-حق عضویت دوره ای آکادمی را پرداخت کرده و اطلاعات فیش پرداختی را در بخش «حساب کابری من» در قسمت «ثبت اطلاعات پرداخت»  ثبت نمایید.

  5- با پرداخت حق عضویت دوره ای ، ثبت نام شما رسمیت خواهد یافت و با شروع کلاس‌ها از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

حق عضویت دوره ای و شهریه اختیاری:

 1. حق عضویت دوره ای: به منظور تامین هزینه های اکادمی حق عضویت دوره ای تعیین شده است که افرادی که در دوره های آکادمی ثبت نام می کنند ملزم به پرداخت آن می باشند. در حال حاضر مقدار آن 250 یورو برای افراد مقیم خارج از کشور و 100 یورو (معادل دو میلیون تومان) برای افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند. حق عضویت دوره ای شامل کلیه دروس هر دوره می شود.

 2- شهریه اختیاری برای هر درس: این شهریه به ازای هر درس پرداخت می شود و مقدار آن 100 یورو (یا معادل ریالی آن) هست که افراد بسته به وسع مالی خود می‌تواند تمام یا قسمتی از آنرا برای حمایت از فعالیت های تحقیقاتی اکادمی پرداخت نماید.

 توجه: ممکن است که در دوره های بعدی مقدار حق عضویت دوره ای ومعادل ریالی آن (بسته به نرخ ارز) تغییر کند که این تغییر از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 

نحوه برگزاری کلاس ها:

 بعد از ثبت نام و پذیرفته شدن و با شروع دوره ای که برای ان ثبت نام کرده اید با مراجعه به  «حساب کاربری من» و بخش «کلاس های من» دروس، قابل دسترس خواهند بود.

  هر دوره در تاریخی معین آغاز می شود و کلاس های مقدماتی به صورت هفتگی و کلاسهای تخصصی هر دوهفته یکبار، قابل دسترس خواهند بود.

  جهت انسجام مطالب و درک راحت دانشجویان، دروس به ترتیبی خاص ارائه می شوند.

   سطح علمی تمامی دروس، از سطح دبیرستان شروع شده و تا سطوح بالاتر ادامه می یابد.

  شما می توانید نظرات و پرسش های خود را در بخش های مربوطه به اشتراک گذاشته و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید.