« راهنمای عضویت و ثبت نام »

 

 عضویت رایگان:

 لطفا از طریق منوی «عضویت»،  فرم درخواست عضویت را پر و ارسال نمایید. اطلاعات شما بررسی و حساب کاربری شما توسط گروه پشتیانی سایت ساخته شده و به ایمیل شما ارسال خواهد شد. این روند ممکن است تا یک هفته بطول بینجامد.

  توجه: لطفاً نام و نام خانوادگی خود را با فونت فارسی وارد نمایید.

  توجه داشته باشید که عضویت شما در آکادمی به معنی ثبت نام در دوره های مقدماتی و تخصصی نیست. با عضویت در آکادمی، فقط امکان دسترسی به برخی از ویدئوهای عمومی را خواهید داشت. در صورت تمایل به ثبت نام در دوره های آکادمی ادامه این مطلب را بخوانید.

 

مراحل ثبت نام در دوره های آکادمی:

  

 1-  ابتدا باید عضو آکادمی شده باشید(مرحله بالا)،

  2- درخواست ثبت نام خود را از طریق سایت برای ما ارسال نمایید. ( بخش «حساب کابری من» ← ثبت نام در دوره ها)

  3- درخواست اولیه ثبت نام شما در آکادمی بررسی خواهد شد و ایمیلی حاوی اطلاعات حساب آکادمی برای شما جهت واریز "حق عضویت دوره ای" ارسال می گردد.

  4- با ارسال فیش واریز حق عضویت از طریق  «حساب کابری من»  قسمت «ثبت اطلاعات پرداخت» پرونده شما در نوبت رسیدگی و پذیرش قرار خواهد گرفت.

 5- با تایید ثبت نام شما توسط مدیر آکادمی، نامه پذیرش نهایی را از طریق ایمیل دریافت خواهید نمود.

  6- دسترسی شما به دوره ثبت نامی با شروع کلاس‌ها طبق تاریخ های از پیش اعلام شده بر قرار می گردد.

  (لطفا جهت اطلاع از اخبار و رویدادهای آکادمی، علاوه بر سایت در کانال تلگرامی آکادمی به آدرس https://t.me/natphys عضو شوید.)

 

حق عضویت دوره ای و شهریه اختیاری: (مقدماتی بهار 1400)

 1. حق عضویت دوره ای: به منظور تامین هزینه های اکادمی حق عضویت دوره ای تعیین شده است که افرادی که در دوره های آکادمی ثبت نام می کنند ملزم به پرداخت آن می باشند. در حال حاضر مقدار آن 250 یورو برای افراد مقیم خارج از کشور و 3 میلیون تومان برای افرادی است که در ایران زندگی می‌کنند. حق عضویت دوره ای شامل کلیه دروس هر دوره می شود.

 2- شهریه اختیاری برای هر درس: این شهریه به ازای هر درس پرداخت می شود و مقدار آن 100 یورو هست که افراد بسته به وسع مالی خود می‌تواند تمام یا قسمتی از آنرا برای حمایت از فعالیت های تحقیقاتی اکادمی پرداخت نماید.

 توجه: ممکن است که در دوره های بعدی مقدار حق عضویت دوره ای تغییر کند که این تغییر از طریق همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

 
در حال حاضر، زمان پیش ثبت نام برای دوره مقدماتی بهار 1400به پایان رسیده است ولی متقاضیان شرکت در دوره تخصصی مهر 1400 می توانند در این دوره پیش ثبت نام نمایند. 

مبلغ پیش ثبت نام : 500 هزار تومان (کاربران داخل کشور) و 50 یورو (کاربران خارج کشور)

 

نحوه برگزاری کلاس ها:

 بعد از ثبت نام و پذیرفته شدن و با شروع دوره ای که برای آن ثبت نام کرده اید با مراجعه به  «حساب کاربری من» و بخش «کلاس های من» دروس، قابل دسترس خواهند بود.

 هر دوره در تاریخی معین آغاز می شود و کلاس های مقدماتی به صورت هفتگی و کلاسهای تخصصی هر دوهفته یکبار، قابل دسترس خواهند بود.

 جهت انسجام مطالب و درک راحت دانشجویان، دروس به ترتیبی خاص ارائه می شوند. (برای اطلاع از تعداد و محتوای دروس به صفحه درباره آکادمی/ معرفی دوره های آکادمی مراجعه نمایید.)

 سطح علمی تمامی دروس، از سطح دبیرستان شروع شده و تا سطوح بالاتر ادامه می یابد.

 شما می توانید نظرات و پرسش های خود را در بخش های مربوطه به اشتراک گذاشته و پاسخ پرسش های خود را دریافت نمایید.

 توجه : حق تعیین و تغییر مدت زمان دوره، تعداد جلسات و نوع دروس در هر دوره برای آکادمی محفوظ است. این موارد بسته به صلاحدید مدیر آکادمی و با توجه به بازخوردها و نحوه مشارکت دانشجوها و ... در هر دوره نسبت به دوره های قبل و بعد ممکن است به نحو متفاوتی برنامه ریزی شود که اطلاعیه آن پیش از شروع هر دوره، یا در طی زمان برگزاری به آگاهی شرکت کنندگان خواهد رسید.